![](https://elazig-ajans.xyz/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-0-ZNvtWf3x.jpg)
46 yaşındaki Tuğba Özay, son gönderisini 31 Mart’ta paylaşmış ve bu tarihten itibaren sosyal medya kullanmama kararı almıştı.
![](https://elazig-ajans.xyz/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-1-TZQCbriC.jpg)
31 Mart’ta oy kullanırken paylaştığı fotoğrafın ardından sosyal medya detoksu yapmaya başlayan Özay, detoksu bugün itibarıyla bozdu.
![](https://elazig-ajans.xyz/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-2-PspDFd5b.jpg)
Leopar desenli çizmeleri ve üstündeki gold bikinisiyle çekilmiş bir pozunu paylaşan Özay, bir ayı aşkın süre sonra sosyal medyaya girmiş oldu.
![](https://elazig-ajans.xyz/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-3-9laAyrvY.jpg)
Tuğba Özay, sosyal medyadan uzaklaşma kararının kendi tercihi olduğunu söyleyerek “Bazen susmak gerekir, bazen gitmek, bazen dinlenmek, bazen gözlemlemek” dedi.
![](https://elazig-ajans.xyz/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-4-BXv9nJDr.jpg)
Sosyal medya detoksunun kendisine çok iyi geldiğini vurgulayan Özay, paylaşımında “Aslında farkında olmadan çok fazla içine sürükleniyoruz bazı şeylerin. Bazen ruhumuz yoruluyor, kirleniyoruz. O kadar olumsuzluklar o kadar gereksiz söylemler o kadar vahşi şeylerle karşılaşıyoruz ki bozulduğumuzun farkında bile olmuyoruz.” ifadelerine yer verdi.
![](https://elazig-ajans.xyz/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-5-LEwMEWSg.jpg)
Özay, bundan sonra ne sıklıkta sosyal medya kullanacağını şimdilik bilmediğini belirterek kendisine gelen mesajlar için takipçilerine teşekkür etti.
![](https://elazig-ajans.xyz/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-6-aB2PyFXY.jpg)
Sosyal medyadan uzak kaldığı süreçte iki proje hazırladığını açıklayan Özay, babasına ithafen “Araftayım” adlı bir şarkı yaptığını söyledi. Özay, diğer projesinin ise “Le Hayde Maske” adlı film olduğunu söyledi.
![](https://elazig-ajans.xyz/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-7-1n2zrOic.jpg)
İşte Tuğba Özay’ın açıklamasının tamamı…
![](https://elazig-ajans.xyz/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-8-Llv39nRg.jpg)
![](https://elazig-ajans.xyz/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-9-BAS1CTzz.jpg)